wybierz językWybierz język
Zatrudnianie pracowników>

Gdański Urząd Pracy

Gdański Urząd Pracy (GUP) oferuje różnorodne formy wsparcia dla pracodawców i przedsiębiorców w zakresie zatrudniania osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie, pomagając w profesjonalnej rekrutacji kandydatów na wolne miejsca pracy. Poprzez grupowe i indywidualne kursy zawodowe finansuje również przeszkolenie oraz podniesienie, nabycie oraz zmianę kwalifikacji i kompetencji osób bezrobotnych pod potrzeby lokalnego rynku pracy i konkretnych pracodawców, w tym część w ramach „szytych na miarę” projektów rekrutacyjno-szkoleniowych.

Zobacz jak zgłosić ofertę pracy .

Jeżeli jesteś osobą bez pracy lub osobą, która zakończyła edukację i dopiero rozpoczyna poszukiwanie pracy lub taką, która już pracowała i straciła zatrudnienie, możesz zgłosić się do GUP i uzyskać status osoby bezrobotnej lub poszukującej pracy i tym samym otrzymać finansowe wsparcie i/lub skorzystać z różnorodnych form aktywizacji.

Zobacz jak zarejestrować się w Gdańskim Urzędzie Pracy.

ZAPRASZAMY do Gdańskiego Urzędu Pracy:

Gdański Urząd Pracy

ul. 3 Maja 9, 80-802 Gdańsk

www.gup.gdansk.pl

tel.: 58 732-52-00
e-mail: kancelaria@gup.gdansk.pl
godziny otwarcia: poniedziałek- piątek 7.30 – 15.30

Centrum Rozwoju Talentów

Centrum Rozwoju Talentów to jednostka Gdańskiego Urzędu Pracy, która jest miejscem dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. 

Jego misją jest pomoc osobom z różnych grup wiekowych (nie tylko zarejestrowanym jako bezrobotne lub poszukujące pracy, włączając także młodzież szkolną i studentów) w budowaniu mocnych stron i wspieraniu ich w rozwoju talentów w ramach 3 stref: Młodzieżowej Krainy Talentów (dedykowanej uczniom, rodzicom oraz nauczycielom), Akademii Kariery (dla osób dorosłych, pracujących) oraz Strefy Rozwoju Osobistego (dla osób bezrobotnych).

ZAPRASZAMY do Centrum Rozwoju Talentów:

Centrum Rozwoju Talentów

Olivia Business Centre Budynek Olivia Six
Al. Grunwaldzka 472d, 80-309 Gdańsk

tel.: 58 500-56-30
e-mail: informacja@centrumtalentow.pl
godziny otwarcia:

poniedziałek- czwartek 8.00–18.00,

piątek 8.00–15.00

Dział Zatrudniania Cudzoziemców

Gdański Urząd Pracy w ramach Działu Zatrudnienia Cudzoziemców prowadzi szereg działań wspierających obcokrajowców na lokalnym rynku pracy oraz pracodawców w zatrudnianiu cudzoziemców.

Od 1 sierpnia 2018r. w siedzibie Gdańskiego Urzędu Pracy działa Punkt Pomocy Cudzoziemcom, który wspiera obcokrajowców w poszukiwaniu pracy, legalizacji pobytu w Gdańsku, znalezieniu noclegu czy kursu języka polskiego. Ponadto Punkt udziela podstawowych informacji z zakresu prawa pracy, zakładania działalności gospodarczej, a także pomaga nawiązać kontakt ze specjalistycznymi instytucjami i organizacjami statutowo zajmującymi się wspieraniem imigrantów. 

ZAPRASZAMY do Punktu Pomocy Cudzoziemcom

Dział Zatrudniania Cudzoziemców

ul. Lastadia 41, 80-880Gdańsk

tel.: 58 743 14 10 do 22

godziny otwarcia: poniedziałek- piątek 8.00 – 15.00.

Wersja o większym kontraście